en-zname

Испарувачи за разладни комори, Испарувачи за ладилни витрини

commercial-unit-coolers-evaporators-15397-5460381

commercial-unit-coolers-evaporators-15397-2463995

Isparuvac

Isparuvac-plafonski

Isparuvac-plafonski-1

Isparuvac-ECO-plafonski

Isparuvac-ECO-plafonski-1

Каде се наоѓаме ?

Најнови информации

Адреса и контакт

ул. Јадранска магистрала бр. 61
(Качанички пат)
1000 Скопје, Р. Македонија

тел: + 389 (0) 2 306 33 50 ,
тел/факс: + 389 (0) 2 307 05 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.