en-zname

Полиуретански Панели и Хигиенски лајсни за Ладилни Комори

ladilna komora

ladilna komora-1

500tn1

ladilna komora 2

lizgacka vrata-1

lizgacka vrata

lizgacka vrata so zavesa

panel

pannelli1

Vrata za komora-

Vrata za komora-MIV

Каде се наоѓаме ?

Најнови информации

Адреса и контакт

ул. Јадранска магистрала бр. 61
(Качанички пат)
1000 Скопје, Р. Македонија

тел: + 389 (0) 2 306 33 50 ,
тел/факс: + 389 (0) 2 307 05 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.