en-zname

Сервисни алати за разлада, Електронски тест-детектори за фреон

Detektor za freon-Refco

Detektor za freon-Refco-startek

alat za secenje i sirenje cevki

image

klesta za kapilara

komplet manometri-1

komplet manometri-2

komplet manometri

p19-1

refco-digimon-manometar

Refmeter3

sekac

Каде се наоѓаме ?

Најнови информации

Адреса и контакт

ул. Јадранска магистрала бр. 61
(Качанички пат)
1000 Скопје, Р. Македонија

тел: + 389 (0) 2 306 33 50 ,
тел/факс: + 389 (0) 2 307 05 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.